Politika

Deneyimli Meclis üyesi Süleyman Koyuncu: Eyalet meclisine ancak sizin oylarınızla gidebilirim,Oylarınızı mutlaka kullanın

Denk Amsterdam meclis üyesi Süleyman Koyuncu, boş verecek zaman değil! hakkımızı kendimiz savunmamız lazım

15 mart’ta Kuzey Hollanda Eyalet meclisi seçimleri için sandığa gidecek.

DENK partisinin deneyimli politikacısı Süleyman Koyuncu Kuzey Hollanda bölgesindeki vatandaşlara çağrıda bulunarak destek istedi.

Koyuncu seçmenlere seslenerek şunları söyledi: Değerli Kuzey Hollanda bölgesindeki vatandaşlarımız,Sizlerden Kuzey Hollanda Eyalet meclisi seçimlerinde DENK partisi olarak destek olmanızı istiyoruz.

Bölgenin ihtiyaçlarına uygun politikaları hayata geçirme konusunda deneyimli, çalışkan ve tutkulu bir aday listemiz var.

Son sıra adayı olarak Kuzey Hollanda Eyaleti’nde yaşayan, bölgenin kültürüne, değerlerine ve insanlarına derin bir saygı duyuyorum. Dürüst, şeffaf ve insan odaklı bir lider olmaya ve bölgenin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, insanların hayatlarını iyileştirmeyi hedefliyorum.

Bölgenin ekonomik kalkınması için de bir vizyonumuz var. İşletmelerin büyümesini teşvik edecek, bölgenin potansiyelini artıracak ve iş imkanlarını çoğaltacak politikaları hayata geçirerek, Kuzey Hollanda Eyaleti’nin geleceğine yatırım yapmayı hedefliyorum.

Ayrıca, meclis çalışmalarımızda çevre konusundaki oldukça fazla hassasiyet gösteriyorum. Bölgenin doğal kaynaklarını korumak için sürdürülebilir çözümler önererek, doğal güzelliklerin ve ekosistemlerin korunmasına katkıda bulunuyorum.

Halkın arasından geldim sosyal bir hayatım var herkesi kucaklıyorum, söz hakkı şimdi sizde

Sizlerden, Kuzey Hollanda Eyaleti’nin geleceği için destek vermenizi istiyorum. Liderliğimiz altında, bölgenin daha da güzel bir yer haline gelmesine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Oyunuzu kullanarak, Kuzey Hollanda Eyaleti’nin geleceğine katkıda bulunun.

Haber.nl


Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu